Értékesítési munkatárs, Danubius Hotel Gellért

Forrás: turizmus.com

 2016. március 07. 13:16

A Danubius Hotel Gellért szálloda ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRSAT (Meeting, Incentive, Conference & Exhibition) keres.

Feladatok:

Az értékesítési és marketingigazgató irányítása alatt:

  • Részt vesz az értékesítési tevékenységekben, felelős az adott szegmens(ek)
  • bevételi tervének maradéktalan teljesítéséért, aktív értékesítési tevékenység
  • folytatásáért.
  • Koordinálja, és folyamatosan figyelemmel kíséri a klaszter konferenciáinak és
  • egyéb rendezvényeinek foglalásait, mely munkafolyamatba a szerződéskötést
  • követően kapcsolódik be és azokat a lebonyolításig kezeli.
  • Aktívan részt vesz az esküvők értékesítésében és koordinálásban.
  • Ápolja a partnerkapcsolatokat.
  • Folyamatosan kapcsolatot tart a szálloda részlegeivel.
  • Rendszeres és eseti kimutatásokat, elemzéseket készít.

Elvárások:

  • nyitott, vendégközpontú személyiség, proaktív hozzáállás
  • kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és problémamegoldó készség
  • pontosság, szervezőkészség
  • önálló munkavégzési képesség
  • jó teherbíró képesség
  • elhivatottság, lojalitás, rugalmasság, megbízhatóság, igényesség
  • felsőfokú végzettség
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás (második idegen nyelv ismerete előnyt jelent)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (World, Excel, PowerPoint )
  • szállodai tapasztalat és a Fidelio/Opera szoftver ismerete előny

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel
2016. március 18-ig az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:

Koncz Katalin, értékesítési és marketingigazgató

(x)