Értékesítési munkatárs és értékesítési igazgató, Caramell Premium Resort Bükfürdő

Forrás: turizmus.com

 2017. január 03. 15:29

A 142 szobás Caramell Premium Resort****SUPERIOR iránti megnövekedett kereslet miatt a szálloda dinamikusan fejlődő csapatába értékesítési munkatársakat, továbbá a teljes részleg munkájának irányítására értékesítési igazgató pozícióba keres kollégákat, bükfürdői munkavégzéssel.

Feladatok:

  • üzleti kapcsolatok fenntartása és ápolása a már meglévő partnerekkel, új partnerek keresése, szerződéskötések, ajánlatok visszaigazolások készítése, szobafoglalások rögzítése a foglalási rendszerben, vendégkérdések megválaszolása telefonon és e-mailben, kapcsolattartás a szálloda egyéb részlegeivel. Egyéb online rendszerek kezelése. Törzsvendég program menedzselése.
  • értékesítési igazgató munkakörben továbbá a teljes részleg (leisure, online, MICE) operatív irányítása, értékesítési stratégia kidolgozása, arculat frissítése, értékesítést ösztönző projektek, promóciós kampányok kreatív tervezése, kivitelezése együttműködve a marketing részleggel

Elvárások:

  • Szakirányú munkatapasztalat (értékesítési igazgató munkakörben 1-3 év vezetői tapasztalat és felsőfokú végzettség)
  • Német nyelv kiváló, angol nyelv legalább középfokú ismerete (előny harmadik nyelv ismerete), csapatmunkában való részvétel, jó kommunikációs készség és emberismeret.
  • Önállóság, motivált, megbízható, önmagára és munkájára igényes kommunikatív, kreatív munkavégzés.

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat
  • Önmegvalósítás

A jelentkezéseket (FÉNYKÉPÉPES ÖNÉLETRAJZ) magyar nyelven kérjük az alábbi e-mail címre megküldeni:

(x)