Értékesítési munkatárs, Hotel Annabella és Marina

Forrás: turizmus.com

 2017. december 06. 16:07

Ha nyáron itthon, akkor a Balatonon! Gyere, és dolgozz egész évben csodálatos környezetben, a Hotel Annabella *** Superior és Hotel Marina*** Superior lendületes értékesítési csapatában!
Hotel Annabella *** Superior és Hotel Marina*** Superior ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRSAT keres.

A legfontosabb feladatok:

  • A beérkező csoportos és rendezvényérdeklődésekhez kapcsolódó ügyfélkezelési és adminisztrációsfeladatok ellátása.
  • Szállodai kiadványok és print anyagok standard szerinti folyamatos ellenőrzése.
  • Rendezvény és éttermi kiírások készítése.

Elvárásaink:

  • Tárgyalóképes angol és/vagy német
  • Vendégközpontúság, kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Precizitás, teherbírás
  • Nyitottság a rugalmas munkavégzésre
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek a Word és Excel vonatkozásában

Előnyt jelent:
  • Szállodai értékesítési területen és/vagy recepción szerzett tapasztalat
  • Opera rendszer ismerete

Mit ajánlunk leendő munkatársunknak:

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, Karácsony) és egész évben izgalmas vállalatiprogramokat (pl. Sportnapok).
  • Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
  • Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
  • Jelképes árú főétkezést
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Az érdeklődők magyar/angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címen jelentkezhetnek:

Faluhelyi Judit - értékesítési és marketing

LÁTOGASSON EL A DANUBIUS KARRIER OLDALÁRA IS!

(X)