Értékesítési munkatárs – Oxigén Family Hotel Noszvaj

Forrás: turizmus.com

 -1. november 30. 00:00

Értékesítési munkatársat keresünk a noszvaji Oxigén Family Baba- és Gyermekbarát szállodába!

Főbb feladatok:

  • Kialakított árpolitika szerinti dinamikus árazás, kapacitások kezelése
  • Versenytársak nyomon követése
  • Online értékesítési csatornák kezelése
  • Csomagajánlatok összeállítása
  • Értékesítési riportok, statisztikák elkészítése
  • Szállodai foglalások kezelése
  • Online megjelenési felületek kezelése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tapasztalat szállodai értékesítésben vagy recepción
  • Hostware ismeretek
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft 365)
  • Online Social Media felületek ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • D-Edge ismerete
  • OTA-k belső rendszereinek ismerete
  • Jogosítvány, saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Teljesen bejelentett, napi 8 órás munka
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Dolgozói juttatási csomag (étkezés, útiköltség-hozzájárulás)
  • Kedvezményes dolgozói szálláslehetőség a cégcsoport belföldi és külföldi szállodáiban

Munkaidő: főállás

Munkavégzés helye: Noszvaj

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes, magyar nyelvű önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Bruttó fizetési igény megjelölése