Értékesítési munkatárs, Radisson Blu Beke Hotel

Forrás: turizmus.com

 2016. július 26. 10:20

A Radisson Blu Beke Hotel értékesítési csapatába ÉRTÉKESÍTÉSI MUNKATÁRSAT keres.

Feladatok:

  • folyamatos, proaktív kapcsolattartás az üzleti partnerekkel
  • Leisure csoportok értékesítése, szervezése

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (második idegen nyelv ismerete előny)
  • számítógépes ismeretek, Opera ismerete előnyt jelent
  • minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • fejlett tárgyalási készség, illetve piaci érzék
  • kiváló kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • nyitott, vendégközpontú személyiség, proaktív hozzáállás
  • önálló munkavégzési képesség
  • jó teherbíró képesség
  • pontosság, precizitás, szervezettség
  • empátia, elhivatottság, lojalitás, rugalmasság, megbízhatóság
  • jó megjelenés

Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel 2016. augusztus 3-ig az alábbi elérhetőségekre várjuk jelentkezését:

Bakodi Nóra

(x)