Értékesítési vezető

Forrás: turizmus.com

 2021. február 25. 14:35

Tiszaújvárosi, idén nyáron nyíló, négycsillagos, 99 szobás szálloda keres Értékesítési vezető munkatársat.

Főbb feladatok:

  • A szálloda piaci bevezetése
  • Az értékesítési munka megszervezése és hatékony működtetése
  • Személyes kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel
  • Riportok készítése
  • Szoros együttműködés a társterületekkel a szállodaüzemeltetés optimalizálása érdekében
  • A szállodaigazgató helyettesítése annak távolléte esetén

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat szállodai értékesítés területén, ebből két év mint értékesítési vezető
  • Online foglalási rendszerek ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, további nyelvek ismerete előny
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Hossz útávú karrierlehetőség
  • Elegáns környezet
  • Stabil üzemeltetői háttér

Munkaidő: Teljes munkaidő, heti 40 óra

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Rövid motivációs levél