Értékesítési vezető

Forrás: turizmus.com

 2022. szeptember 30. 15:15

A Service 4 You Hospitality Management szállodaüzemeltető cégcsoport portfólióbővítés okán központi értékesítési vezetőt keres budapesti irodájába.

Főbb feladatok:

  • Beosztottak irányítása
  • Sales targetek felállítása, számonkérése
  • A konkurencia és a piac változásának nyomon követése
  • Potenciális értékesítési csatornák felkutatása, új partnerek akvirálása
  • Az S4Y szállodák dinamikus árazási stratégiájának kialakítása és felügyelete a szállodák árbevételének növelése érdekében
  • Marketingtervek meghatározása, az S4Y szállodák marketingtevékenységének összehangolása és koordinálása
  • Social media kampányok felügyelete
  • Riportok készítése a management részére

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség, szállodai értékesítési munkakörben szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Online foglalási rendszerek ismerete
  • Dinamikus, értékesítésorientált, proaktív személyiség
  • Vezetői és csapatmotivációs képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware program ismerete előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Dinamikus, fiatal, lendületes csapat
  • Önálló és jól mérhető munkavégzés

Munkaidő: teljes

Munkavégzés helye: Budapest , VII. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz

A beérkező önéletrajzokat bizalmasan kezeljük.