Értékesítési vezető

Forrás: turizmus.com

 2023. január 26. 16:31

Legyen részese az újabb sikereknek a 2021-es Év szállodája díj nyertes Avar Hotel**** superiorban. Csatlakozzon profi csapatunkhoz, és színesítse magas színvonalú vendéglátásunkat tehetségével!

Főbb feladatok:

  • Az értékesítési csapat munkájának irányítása
  • A szálloda piaci bevezetése, új partnerek felkutatása
  • A szálloda árazási stratégiájának kialakítása
  • A szálloda és a hozzá kapcsolódó szolgáltatások belföldi és külföldi értékesítése
  • Személyes kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel
  • Riportok készítése a szállodaigazgató részére

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év tapasztalat szállodai értékesítés területén
  • Online foglalási rendszerek ismerete
  • Kiváló angol nyelvtudás, további nyelvek ismeret előny
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, kiemelt fizetés
  • Eredményarányos jutalék
  • Családias hangulat
  • Modern munkakörnyezet
  • Stabil szakmai üzemeltetői háttér
  • Igény esetén szállás biztosítása
  • Utazási költségtérítés

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Mátrafüred

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz