Értékesítési vezető

Forrás: turizmus.com

 2024. január 24. 08:00

Főbb feladatok:

  • Értékesítési csapat munkájának irányítása
  • A szálloda és a hozzá kapcsolódó szolgáltatások belföldi és külföldi értékesítése
  • Személyes kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel
  • Riportok készítése a szállodaigazgató és a tulajdonosi kör felé
  • Promóciós csomagajánlatok megtervezése
  • Tárgyalások és szerződéskötések lebonyolítása
  • Elemzések készítése

Elvárások:

  • Szakmai felsőfokú végzettség
  • Értékesítési attitűd, jó kapcsolatteremtő képesség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Vendégközpontú szemlélet
  • Online foglalási rendszerek ismerete
  • Legalább öt év tapasztalat szállodai értékesítés területén

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb idegen nyelv ismerete
  • Flexys szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Tetszetős munkakörnyezet
  • Stabil szakmai üzemeltetői háttér

Munkaidő: irodai munkarend szerint

Munkavégzés helye: 1039 Budapest, Piroska u. 3.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, szakmai önéletrajz