Értékesítési vezető, Heiligenblut, Ausztria

Forrás: turizmus.com

 2019. március 28. 09:00

A Heiligenblutban található, magyar tulajdonú HUNGUEST Hotel Heiligenblut és Landhotel Post szállodák értékesítési vezetőt keresnek.

Feladatok:
- értékesítés munkájának (rezerváció, általános levelezés) megszervezése
- kapcsolattartás utazásszervezőkkel
- új partnerek felkutatása, vendégakvizíció
- OTA-k kezelése
- review site-k kezelése
- csoportos és utazásszervezői számlák kiállítása, ellenőrzése
- panaszkezelés
- szállodaigazgató távolléte esetén helyettesítés

Amit elvárunk:
- legalább 3 év tapasztalat szállodai értékesítés (egyéni, csoportos, közvetített) területén,
- online foglalási rendszerek ismerete,
- kiváló német nyelvtudás, erős angol nyelvtudás,
- nyitottság, rugalmas hozzáállás, nyugodt, vidám, mosolygós természet, stressztűrő képesség

Amit kínálunk:
- éves állás ausztriai bejelentéssel és bérezéssel
- szállás és ellátás (költségmentesen)
- tanulási, tapasztalatszerzési lehetőség
- rugalmas, barátságos hozzáállás, hosszútávú perspektíva, kiszámíthatóság, biztonság

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük küldje meg német nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét nettó bérigényével együtt az alábbi e-mail címre:

(X)