Értékesítési vezető, Mátrafüred

Forrás: turizmus.com

 2019. június 16. 11:05

A hamarosan nyitó mátrafüredi Avar Hotel****Superior ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐI pozícióra keres munkatársat.

Főbb feladatok:
• A szálloda piaci bevezetése, új partnerek felkutatása (MICE, leisure és helyi rendezvények) szegmensben
• A konkurencia árainak, kínálatának folyamatos figyelemmel kísérése, a piaci kereslet/kínálatát változásának követése
• A szálloda és a hozzá kapcsolódó szolgáltatások belföldi és külföldi értékesítése
• A szálloda teljes marketing és PR tevékenységének koordinálása
• Promóciók tervezése és koordinálása
• Személyes kapcsolattartás a kiemelt ügyfelekkel
• Szerződések előkészítése és karbantartása
• Riportok készítése a szállodaigazgató részére
• Ügyeletes vezetői műszakok ellátása
• Az értékesítési csapat munkájának irányítása

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Legalább 5 év tapasztalat szállodai értékesítés (egyéni, csoportos, rendezvény) területén
• Online foglalási rendszerek ismerete,
• Kiváló angol nyelvtudás, további nyelvek ismerete előny
• Vendégközpontú szemlélet
• Rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Eredményarányos jutalék
• Családias hangulat
• Modern, fiatalos, folyamatosan fejlesztett szálloda és szolgáltatások

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz.