Értékesítési vezető, Murau - Kreischberg

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 17. 16:10

A Hunguest Hotels Zrt. Murauban található szállodái helyi munkavégzéssel, határozatlan idejű szerződéssel értékesítési vezetőt keresnek.

Főbb feladatok:

  • Értékesítés munkájának (rezerváció, általános levelezés) megszervezése
  • Kapcsolattartás utazásszervezőkkel
  • Új partnerek felkutatása, vendégakvizíció
  • OTA-k kezelése
  • Review site-ok kezelése
  • Csoportos és utazásszervezői számlák kiállítása, ellenőrzése
  • Panaszkezelés
  • Szállodaigazgató távolléte esetén helyettesítés

Elvárások:

  • Legalább 2 év tapasztalat szállodai értékesítés (egyéni, csoportos, közvetített) területén
  • Online foglalási rendszerek ismerete
  • Kiváló német nyelvtudás, jó angol nyelvtudás
  • Nyitottság, rugalmas hozzáállás, nyugodt, vidám, mosolygós természet, stressztűrő képesség

Amit kínálunk:

  • Éves állás ausztriai bejelentéssel és bérezéssel
  • Szállás és ellátás (költségmentesen)
  • Tanulási, tapasztalatszerzési lehetőség
  • Rugalmas, barátságos hozzáállás, hosszú távú perspektíva, kiszámíthatóság, biztonság

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:
Murau - Kreischberg, Ausztria

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, az alábbi e-mail címre küldje el német nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét, feltüntetve benne nettó bérigényét: