Értékesítési vezető (Sales Manager)

Forrás: turizmus.com

 2023. február 07. 17:30

Szeretsz fiatalos, nemzetközi közegben dolgozni? Szívesen létesítesz kapcsolatot külföldi megrendelőkkel és vendégekkel? Lenne kedved az Avenue Hostelbe érkező csoportok számára a legjobb programkínálatot összeállítani?

Ha igen, csatlakozz hozzánk, és dolgozz Budapest egyik legjobb közösségi szálláshelyének Manager csapatában!

Főbb feladatok:

  • Csoportajánlatok készítése, kiküldése és follow up
  • Szerződéskötés és kapcsolódó adminisztráció, számlázás, kimutatások készítése
  • Aktív részvétel a lebonyolításában: egyeztetés, személyes kapcsolattartás
  • Maximális megrendelő- és vendégelégedettség elérése
  • Vendégkommunikáció szóban és írásban
  • Részvétel új potenciális megrendelők akvirálásában
  • Egyéb back office és ügyviteli adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú idegenforgalmi vagy gazdasági diploma, illetve hasonló pozícióban szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat!
  • Angol nyelv felsőfokú ismerete
  • További idegen nyelv ismerete előny
  • Precizitás és önálló munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hasonló pozícióban szerzett több mint 5 éves tapasztalat!

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Aktív idegennyelv-gyakorlási lehetőség külföldi megrendelőkkel és vendégekkel
  • Hosszú távú munkalehetőség Budapest egyik legnépszerűbb ifjúsági szálláshelyének fiatalos, összetartó csapatában
  • Igényes, kellemes munkahelyi légkör, garantáltan jó hangulat
  • Akár azonnali kezdés

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni angol, magyar nyelvű önéletrajzzal az alábbi e-mail-címen lehet, a tárgyban a pozíció megjelölésével: