Értékesítési vezető, Zalakaros

Forrás: turizmus.com

 2018. április 06. 12:11

A Rezidor Hotel Group lánchoz tartozó Park Inn by Radisson Zalakaros Hotel & Spa szállodájába Értékesítési vezető pozícióba keresünk kollégát

Feladatok:
- A szállodaigazgató irányítása alatt felelős a szálloda értékesítési részlegéért, tevékenységéért
- Kidolgozza a szálloda értékesítési irányelveit, éves költségvetést készít, ellenőrzi a végrehajtását
- Folyamatos piackutatást végez
- Közreműködik a vendégigények felmérésében és elemzésében

Elvárások:
- releváns felsőfokú végzettség
- elsősorban gyógy- és/vagy wellness szálloda értékesítésében szerzett szakmai tapasztalat
- tárgyalóképes szintű angol nyelvtudás
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- erős értékesítői attitűd
- precizitás, határozottság, magabiztos fellépés
- kiemelkedő kommunikációs és prezentációs képesség

Előny:
- tárgyalóképes német nyelvtudás
- rendezvényszervezői tapasztalat

Amit kínálunk:
- modern munkahelyi körülmények
- szakmai fejlődési lehetőség
- versenyképes juttatási csomag

A jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk:

(X)