Értékesítési vezetőt keres a Hotel Central Basilica, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. június 24. 17:00

A Budapest legfrekventáltabb részén fekvő 47 szobás Hotel Central Basilica értékesítőt keres.

Főbb feladatok:

  • Egyéni, corporate és csoportos ajánlatok készítése, foglalások kezelése, ügyintézése
  • A szálloda árazási stratégiájának kialakítása
  • A konkurencia és a piaci kereslet/kínálat változásának követése
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel és a kiküldött ajánlatok rendszeres utókövetése
  • Szerződések előkészítése és karbantartása
  • Foglalások pontos nyilvántartása
  • Online foglalási rendszerek és channel manager kezelése
  • Riportok készítése a vezetőség részére

Elvárások:

  • Min. 2 éves szállodai értékesítési tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete írásban és szóban
  • Szakirányú végzettség
  • Online foglalási rendszerek adminisztrátori szintű ismerete
  • Szállodai PMS rendszer ismerete (Hostware)
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Vendégorientált szemléletmód

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Hostware PMS rendszer ismerete
  • Availpro channel manager rendszer ismerete
  • További idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és teljesítményorientált egyéb juttatás
  • Igényes munkakörnyezet
  • Egyszeri hideg étkezés

Munkaidő:
8 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz