Étteremvezető

Forrás: turizmus.com

 2021. július 15. 17:30

Magyarország egyik legszebb, klasszicista és eklektikus stílusban épült kastélya, az Accent Hotels által üzemeltetett fehérvárcsurgói Károlyi-Kastély Hotel & Restaurant csapatába ÉTTEREMVEZETŐT keresünk.

Főbb feladatok:

  • Szálloda F&B részlegének szakmai felügyelete, irányítása, gazdaságos üzemeltetésének biztosítása
  • Elegáns, akár diplomáciai rendezvények és esküvők lebonyolítása
  • Felszolgálók munkájának felügyelete és irányítása, felszolgálók és tanulók oktatása
  • Készletgazdálkodás, leltározás, számlázási fegyelem betartatása
  • Beosztás elkészítése, munkaerő-gazdálkodás, szoros kapcsolattartás a szálloda többi részlegével
  • A vendégelégedettség folyamatos figyelése, és aktív jelenlét az étkezéseknél

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség, vezetői tapasztalat
  • Vendégközpontúság, udvariasság, figyelmesség, határozott fellépés
  • Rugalmasság, igény a legjobb megoldások megtalálására
  • Lelkiismeretes munkavégzés
  • Számítógép ismeret (Word, Excel programok), vendéglátó szoftver használata

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodában, esküvőkön, rendezvényeken szerzett F&B vezetői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Biztos hátterű munkahely, hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődés és karrierlehetőség, szállodalánc szintű képzések és csapatépítés
  • Szállodaláncon belüli nagyon kedvező üdülési lehetőség
  • Versenyképes és teljes mértékben bejelentett fizetés
  • Igény esetén személyzeti szállás biztosítása
  • Lenyűgöző, természetközeli munkakörnyezet

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Károlyi-Kastély Hotel & Restaurant, Fehérvárcsurgó

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz
  • Motivációs levél