Étteremvezető

Forrás: turizmus.com

 2021. szeptember 24. 19:36

A mátrafüredi Avar Hotel **** bővülő csapatába ÉTTEREMVEZETŐ pozícióra keres munkatársat.

Főbb feladatok:

  • A vendéglátó egységek napi működésének biztosítása, felügyelete
  • Az F&B-területek gazdaságos működtetése
  • Az alkalmazottak szakmai irányítása, ellenőrzése, beosztása
  • Kiváló vendégkiszolgálás megtartása és erősítése, a kollégák értékesítési szemléletének folyamatos fejlesztése
  • A beszállítókkal, megrendelőkkel és a vendégekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Adminisztrációs feladatok ellátása, elemzések készítése

Elvárások:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat, vendéglátásban és szállodában szerzett vezetői gyakorlat előny
  • Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Gasztronómiai trendek ismerete
  • Lojalitás, motiváltság, kreativitás, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési képesség
  • Vezetői kompetenciák
  • Precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Családias hangulat
  • Modern, fiatalos, folyamatosan fejlesztett szálloda és szolgáltatások

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Mátrafüred

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz