Étteremvezető, Mátrafüred

Forrás: turizmus.com

 2019. május 23. 16:54

A hamarosan nyitó mátrafüredi Avar Hotel****, ÉTTEREMVEZETŐ pozícióra keres munkatársat.

Főbb feladatok:
• a vendéglátó egységek napi működésének biztosítása, felügyelete
• az F&B területek gazdaságos működtetése
• az alkalmazottak szakmai irányítása, ellenőrzése, beosztása
• kiváló vendégkiszolgálás megtartása és erősítése, a kollégák értékesítési szemléletének folyamatos fejlesztése
• a beszállítókkal, megrendelőkkel és a vendégekkel történő folyamatos kapcsolattartás
• adminisztrációs feladatok ellátása, elemzések készítése

Elvárások:
• 3-5 év szakmai tapasztalat, vendéglátásban szerzett vezetői gyakorlat előny
• irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
• gasztronómiai trendek ismerete
• lojalitás, motiváltság, kreativitás, önálló munkavégzés
• jó kommunikációs és együttműködési képesség
• vezetői kompetenciák
• precizitás, megbízhatóság

Amit kínálunk:
• Versenyképes fizetés
• Családias hangulat
• Modern, fiatalos, folyamatosan fejlesztett szálloda és szolgáltatások

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz.