ÉTTERMI FŐNÖK munkatárs, HOTEL HUNGARIA CITY CENTER

Forrás: turizmus.com

 2018. június 19. 09:36

A HOTEL HUNGARIA CITY CENTERÉTTERMI FŐNÖK munkatársat keres.

Központi elhelyezkedés, klasszikus szálloda, hagyományos értékek, szakmai fejlődés neves szakemberek vezetésével – csatlakozz a Hotel Hungaria City Center**** csapatához!

Főbb feladatok:

  • Felelős a rábízott vendéglátó egység/műszak vendégközpontú, a szakmai irányelveknek és követelményeknek megfelelő, magas színvonalú üzemeltetéséért és költséghatékony gazdálkodásáért. Felelős az egységben folyó különböző tevékenységek, részfeladatok összehangolásáért és a munkatársak irányításáért. Felel a területtel kapcsolatos adminisztrációátláthatóságáért és naprakészségéért, különös tekintettel a számlázási rendre és a bizonylati fegyelemre. Felelős a gépek és berendezések szakszerű használatáért, a higiénés (HACCP),munka- és tűzvédelmi előírások betartásáért és betarttatásáért és a vagyonbiztonságért,továbbá a DOSS alkalmazásáért és betarttatásáért.
  • A beosztott munkatársak számára célokat tűz ki, meghatározza az operatív (személyre szóló) munkafeladatokat, ellenőrzi azok végrehajtását.
  • Irányítja és ellenőrzi a szolgáltatás folyamatát és a beosztottak munkáját, figyelemmel kíséri a munkatársak megjelenését és viselkedését.
  • Elvégzi, illetve ellenőrzi részlege adminisztrációs feladatait (pl. vételezések, napi nyitással és zárással kapcsolatos teendők).

Az ideális jelölt:

  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • Szakmailag igényes, precíz és gyorsan dolgozik
  • Tárgyalási szinten beszél angolul, plusz egy idegen nyelven
  • Minimum középfokú szakmai végzettséggel rendelkezik

Mit ajánlunk munkatársainknak?

  • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
  • Karácsonyi jutalmat, az egyéni teljesítmények és a kiváló üzleti eredmények anyagi elismerését.
  • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
  • Segítséget a munkán kívül is: lakásépítési kölcsönt és beiskolázási támogatást.
  • Az öngondoskodás segítését: vállalati önkéntes nyugdíj- és egészségpénztári tagságot.
  • Jelképes árú főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
  • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
  • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Magyar/angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzodat és motivációs leveledet 2018. július 15-ig az alábbi e-mail címre várjuk:

Lux Walter – szállodaigazgató-helyettes

LÁTOGASS EL A DANUBIUS KARRIER OLDALÁRA IS!

(X)