Éttermi igazgató

Forrás: turizmus.com

 2022. augusztus 29. 12:17

Budapest egyik legfiatalabb és legmodernebb 4*-os szállodája, a spanyol Barcelo Hotel Grouphoz tartozó Barceló Budapest keres Étteremvezető/Éttermi igazgató kollégát!

Feladatod lesz részlegvezetőként a teljes éttermi részleg vezetése, azaz egy 8-10 fős team napi operatív irányítása és aktív segítése. Menet közben folyamatosan monitorozod az általuk végzett munka színvonalát, a sztenderjeink betartását, a vendégeink maximális elégedettségét, probléma esetén a megoldás mielőbbi szakszerű levezénylését. Mindezt a 120 fő befogadó képességű éttermünkben, 3 rendezvénytermünkben, valamint az újonnan nyílt exkluzív rooftop bárunkban, ahonnan lélegzetelálló panoráma nyílik a fővárosra!

Kiemelt fizetést és TELJES BEJELENTÉST biztosítunk számodra úgy, hogy közben nincs extra leterheltség vagy túlóra. Mert hisszük, hogy minőségi szolgáltatást csak korrekt feltételekkel és egészséges munkavállalókkal tudunk végezni szállodánkban!
Ha még nem ismered a Barceló Budapestet, gyere el hozzánk bemutatkozni és körbevezetünk! Szállodánk a belváros szívében található, a turisták által is kedvelt Gozsdu udvar közvetlen közelében (Király utca 16.).

Modernitás és elegancia, prémium szolgáltatás és ellátás, fiatal és pezsgő környezet, gyors előrelépési lehetőség a szállodaláncon belül, magyar szállodavezetés és tényleg családias légkör – ez az, ami Rád vár a Barceló Budapestnél!

Főbb feladatok:

  • A felszolgáló csapat munkájának szervezése, ellenőrzése, segítése
  • Beosztások elkészítése, heti összehangolása
  • Sztenderdek betartása és betartatása
  • A napi étkeztetésekhez (reggeliztetés, vacsora), valamint a rendezvényekhez kapcsolódó vezetői operatív feladatok (rendezvények menedzsmentje catering oldalról, catering service koordinálása, ellenőrzése, terem rendezés, vendégek fogadása…stb.)
  • Az új felszolgálók kiválasztása, betanítása, segítése
  • Együttműködés a szálloda konyhafőnökével
  • Éttermi bevételek növelése a választék fejlesztése

Elvárások:

  • Angol és magyar folyékony nyelvtudás
  • Vezetői rátermettség, határozott fellépés
  • Legyen minimum 4-5 éves tapasztalatod szállodai étterem vagy bár vezetésében
  • Képes legyél embereket irányítani, kezelni
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Ételek és italok ismerete
  • Igényes megjelenés
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatszellem, motiváltság, vidámság
  • Elhivatottság
  • Rugalmasság

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Rendezvényszervezésben és lebonyolításban szerzett tapasztalat
  • További idegen nyelvek ismerete
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Kávék, koktélok ismerete
  • Micros rendszer ismerete
  • Nemzetközi környezetben tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó csapat
  • Kiemelkedő munkahelyi környezet
  • Önálló munkavégzés

Munkaidő: Teljes 8 órás

Angol és magyar nyelvű motivációs levelet, fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével várjuk az alábbi e-mail-címre: