Éttermi teremfőnök

Forrás: turizmus.com

 2021. június 03. 07:00

Főbb feladatok:

  • Az éttermi teremfőnök az éttermi vezető irányítása alatt végzi munkáját.
  • Gondoskodik a vendéglátás területén dolgozók (felszolgáló, pultos) napi munkájának megszervezéséről.
  • Felügyeli, és ellenőrzi a területen dolgozók munkavégzését.
  • Biztosítja a megfelelő személyi feltételeket.
  • Gondoskodik a bizonylati fegyelem betartásáról, követi az árumozgásokat és időben bizonylatolja azokat.
  • Kezeli a számlázó rendszert.

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség
  • Angol/német nyelv szakmai ismerete
  • Hasonló munkakörben eltöltött több éves szakmai gyakorlat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Szakmai igényesség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Fleyxs rendszer ismerete
  • Szállodában eltöltött szakmai gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Stabil céges háttér
  • Szép munkakörnyezet
  • Versenyképes javadalmazás
  • Napi ingyenes étkezés

Munkaidő: változó, heti beosztás szerint

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajz bérigény megjelölésével.