Event és Room Sales munkatárs, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. szeptember 01. 12:10

Az RD Hotel Kft. értékesítő csapata Event és Room Sales munkatársat keres, azonnali munkakezdéssel.

Főbb feladatok:

  • A konferenciák és a rendezvények értékesítési tevékenységéhez kapcsolódó feladatok ellátása
  • A beérkező lekérések árazása, visszaigazolása
  • Webmarketing és tartalomkezelés
  • A cégcsoport marketinganyagainak, megjelenési felületeinek frissítése, kapcsolattartás a marketingbeszállítókkal
  • A szállodai szobaértékesítés munkájának támogatása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Precizitás
  • Jó tárgyaló- és kommunikációs készség idegen nyelven is
  • Eredmény- és értékesítésorientáltság
  • Konferenciaszervezésben szerzett 1-2 éves tapasztalat

A pozíció elnyeréséhez előny:
Rendezvényszervezői céges kapcsolatok, webmarketing-ismeretek

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidő kora délutáni befejezéssel - Legyél proaktív, legyen értékesítői vénád és tedd le a munkát korábban
  • Fejlődési és online továbbképzési lehetőségek - Cornell University, szakmai webinarok
  • Kondibérlet, szállodai étkezés - Go Active Király utca, korlátlan hozzáféréssel
  • Erőltetett céges rendezvények és "mikulás" ünnepségek nincsenek, de van minden más
  • Bérezés: megegyezés szerint

Munkaidő:
8 óra

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
Fényképes önéletrajz