Event Manager, Novotel Budapest City & Congress Center

Forrás: turizmus.com

 2019. december 12. 09:15

A Novotel Budapest City & Congress Center Event Manager munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Irányítja és felügyeli a rendezvények előkészületi és lebonyolítási feladatait.
  • Biztosítja a rendezvények teljes körű kiszolgálását a szerződéskötéstől a számlázásig.
  • Ellátja a szerződéskötés utáni szervezési és adminisztratív feladatokat.
  • Folyamatosan kapcsolatot tart a Sales részleggel és a Megrendelőkkel, nyomon követi és érvényesíti a felmerülő vendégigényeket.

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és szervezőkészség
  • Nyitott, segítőkész, vendégcentrikus hozzáállás
  • Dinamikus, rugalmas személyiség
  • Határozott megjelenés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Remek értékesítői szemlélet
  • Felsőfokú szakirányú végzettség előny
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete írásban, szóban egyaránt
  • Felhasználói szintű IT-ismeret (Office, Outlook, Opera)

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • F&B területen szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Professzionális csapat Magyarország legnagyobb és legmodernebb rendezvényhelyszínén
  • Fejlődési lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés

Munkaidő:
Teljes munkaidő

Jelentkezni karrieroldalunkon keresztül, regisztrációt követően lehetséges az elérhetőségi adatok megadásával, önéletrajz feltöltésével: https://karrier.accor.hu/allas/event-manager-819