EVENT MANAGER / Szállodaüzemeltető cég

Forrás: turizmus.com

 2022. május 27. 19:26

A BDPST Hotel Zrt. - Szállodaüzemeltető cégünk központi irodája EVENT MANAGER munkatársat keres azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • A cégcsoport szállodáiban tartandó rendezvények tervezése és teljes körű lebonyolítása
  • Rendezvénykoncepciók létrehozása és prezentálása
  • A szükséges eszköz- és dekorációs beszerzések, helyfoglalásokat leegyeztetése
  • A rendezvényekhez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Költségek tervezése
  • Kapcsolattartás a Központtal, a szállodákkal és a partnerekkel

Elvárások:

  • Microsoft Office felhasználószintű kezelése
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Minimum 4-5 év releváns tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs és szervezési készség
  • Barátságos, kedves, csapatjátékos személyiség
  • Önálló, igényes és szervezett munkavégzés

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil tulajdonosi háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Kreatív és változatos feladatok
  • Igényes, modern, kellemes munkakörnyezet
  • Jó hangulatú és egymást segítő csapat

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes, szakmai önéletrajz