Executive Chef

Forrás: turizmus.com

 2021. december 31. 17:00

2022 tavaszán újonnan nyíló, közvetlen Balaton-parti, festői környezetben fekvő, egész éves üzemelésű 5 csillagos szálloda executive chefet keres nyitó csapatába.

Főbb feladatok:

  • A konyhafőnök feladata, hogy a meghatározott pénzügyi és üzemeltetési célok elérése mellett, a konyha teljes dolgozói állományának koordinálásában és felügyeletében részt vegyen, valamint biztosítsa a konyha rendeltetésszerű és ötcsillagos színvonalon történő működését.
  • A szálloda pre-opening tevékenységeiben való aktív részvétel
  • Étlap (à la carte, szobaszerviz, spa bár etc.) és menüajánlatok (rendezvények, félpanzió) összeállítása
  • Kalkulációk készítése
  • Készletek, berendezések és munkaterületek felügyelete
  • Személyzet munkájának irányítása, összehangolása

Elvárások:

  • Releváns szakmai tapasztalat lehetőleg legalább négycsillagos szállodában
  • Szakirányú végzettség
  • Fogékonyság és nyitottság az új gasztronómiai trendekre
  • Önálló és kreatív személyiség, jó csapatjátékos
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:

  • Mestervizsga és/vagy gyakorlati oktatói bizonyítvány megléte
  • Nyitó szállodai tapasztalat
  • Idegen nyelvek ismerete
  • Hostware szállodai szoftver ismerete

Amit kínálunk:

  • Kiemelt fizetés & bónuszlehetőségek
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
  • Munkaruha biztosítása
  • Igényes, jól felszerelt, modern munkakörnyezet
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség - Covid–19-garancia
  • Munkába járás támogatása
  • Üdülési lehetőség partnerszállodáinkban

Munkavégzés helye: Balatonfüred

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz