Executive Chef

Forrás: turizmus.com

 2022. június 04. 10:00

A gyulai Hunguest Hotel Erkel keresi leendő munkatársát, Executive Chef pozícióban.

Főbb feladatok:

  • A konyhaüzem és az ahhoz tartozó egységek közvetlen irányítása
  • Konyhai feladatok meghatározása, rendszerezése és kiadása, a végrehajtás ellenőrzése és számonkérése
  • Magas színvonalú munka végzése a forgalom kifogástalan és gazdaságos lebonyolítása érdekében, a szálloda standardjai és meghatározott költségkeret alapján
  • A zavartalan működés biztosításához szükséges, megfelelő mennyiségű és minőségű alapanyag berendelése
  • A szakszerű tárolás munkafolyamatainak megszervezése
  • A kínálat kialakítása, illetve összetett fogások kidolgozása
  • Kalkulációk készítése rendszeres jelleggel
  • Kiszolgálás előtt az étel minőségének ellenőrzése
  • Gyakorlati képzésen résztvevő tanulók irányítása

Elvárások:

  • Szakmai képesítés megléte
  • HACCP-előírások ismerete
  • Kiváló szervezőkészség
  • Pontos és hatékony munkavégzés
  • Ambiciózus hozzáállás, teherbírás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Minimum 3 év konyhafőnöki vagy helyettesi tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Kiszámítható, stabil jövedelem
  • Személyzeti étkezés lehetősége
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kedvezményes üdülési lehetőség a szállodaláncon belül

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Hunguest Hotel Erkel (Gyula)