Executive chef, Siófok

Forrás: turizmus.com

 2020. február 21. 15:15

A siófoki Hotel Azúr, az idegenforgalom piacán folyamatosan fejlődő és megújuló, sikeresen működő szállodakomplexum keres vezetői gyakorlattal bíró, motivált és dinamikus szakembert, Executive chef pozíció betöltésére.

Feladatok:

  • A konyhai dolgozók munkájának összehangolása, motiváltságuk fenntartása, személyzeti létszám optimális kihasználása,
  • Az ételek minőségének biztosítása az elkészítés és tálalás minden fázisában
  • A gazdaságosság fenntartása, szigorú költség, Elábé kontrollja
  • Receptek és menük összeállítása és kifejlesztése, élelmiszerkészletek felügyelete és rendelése
  • 40-50 fős személyzet munkájának koordinálása, szervezése, ösztönzése
  • A termelés irányítása, F&B Outletek felügyelete, irányítása
  • Az ételek minőségének felügyelete és biztosítása
  • A konyha tisztaságának és az ételek előírás szerinti tárolásának felügyelete
  • Kapcsolattartás az anyagbeszerzőkkel és beszállítókkal,
  • Folyamatos kreatív menütervezés, friss alapanyagokra épülő kínálat biztosítása
  • HACCP-szabályok betartatása, dokumentálása
  • Igény szerint a konkrét termelési feladatok ellátása

Elvárások:

  • Legalább 5 éves konyhafőnöki munkatapasztalat 4/5 csillagos szállodai vagy nagykonyhai, finne dining étterem konyhai környezetben
  • Gasztronómiai trendek, a modern konyha alapanyagainak ismerete és biztos használata
  • Kiemelkedő vezetői és folyamat irányítási képességek
  • Külföldön és/vagy nemzetközi láncoknál eltöltött releváns gyakorlat előnyt jelent a kiválasztásnál
  • Kiemelkedő pedagógiai érzék
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Jó kommunikációs képességek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, főállású munkaviszonyban,
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Összeszokott, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:
Siófok

Önéletrajzát, bérigényének meghatározásával, az alábbi e-mail címre várjuk: