Executive Chef/Konyhafőnök, Budapest

Forrás: turizmus.com

 2019. június 11. 13:10

Budapest történelmi városrészében található Hotel President**** kimagasló szakmai képességekkel és szállodaipari tapasztalattal rendelkező Konyhafőnököt keres.

Főbb feladatok:
- A konyhában elkészített ételek innovatív és kreatív prezentálása a legmagasabb minőségi elvárásoknak megfelelően a szálloda éttermeiben és rendezvényein.
- A szálloda konyhai és cukrászati részlegének zökkenőmentes működtetése és koordinálása.
- A készletek, a nyersanyag felhasználás, a selejtezés, valamint a HCCP-gyakorlat felügyelete a konyha területén.
- A humán erőforrással való tervezés és gazdálkodás, a konyhai dolgozók munkabeosztásának elkészítése.
- A felmerülő költségek ellenőrzése és racionalizálása, a tervszámok betartása.
- Rendszeres adatszolgáltatás a vezetőség részére.

Elvárások:
- Főiskolai diploma vagy mestervizsga
- Angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
- Releváns szakmai tapasztalat
- Magabiztos, megbízható és dinamikus személyiség
- Stressztűrő képesség
- Kreativitás, rugalmasság

Amit kínálunk:
- Versenyképes bérezés
- Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
- Kiváló csapat, jó hangulat és igényes munkakörnyezet

A fényképes, szakmai önéletrajzot a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk: