F&B Manager

Forrás: turizmus.com

 2020. november 19. 10:00

A 2021. tavasszal nyitó IntercityHotel Budapest szállodánkba F&B Managert keresünk, 2021 januári kezdéssel.

Ha lelkes, kreatív és ötletekkel teli vagy, a Deutsche Hospitality az ideális munkahely számodra.

Szállodáinkban, mint a Steigenberger Hotels & Resorts, MAXX by Steigenberger, Jaz in the City, IntercityHotel és Zleep Hotels, nap mint nap tökéletes környezetet és ellátást biztosítunk a feltöltődni vágyó vendégeink és munkatársaink számára egyaránt.

Budapesti szállodánk a Keleti pályaudvarral szemben, a belvároshoz közel helyezkedik el, kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel. 312 szobával, 5 konferenciateremmel, 220 férőhelyes mélygarázzsal, étteremmel és bárral várja vendégeit.

Gazdag hagyományokat ápoló német vállalkozásként egy nemzetközi hálózat kialakításán és fejlesztésén dolgozunk, aminek Te is részese lehetsz.

Főbb feladatok:

  • Felelős a vendéglátás terület megszervezéséért és nyitás utáni működtetéséért
  • Étterem, bár étel- és italkínálatának kialakítása a brand standard szerint
  • Rendezvények lebonyolítása
  • Munkaerő tervezése, megtalálása, tréningezése
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben megszerzett min. 5 éves szakmai és 3 éves vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Aktív német vagy angol nyelvtudás
  • Nyitott személyiség, aki szeret vendégtérben lenni
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet, stabil nemzetközi háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Kedvezményes árak a szállodalánc tagjainál
  • Személyzeti étkezés, munkaruha
  • Karácsonyi bónusz
  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Képzések, BKK-bérlet

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

Jelentkezni magyar/angol CV-vel 2020. november 30-ig lehet az alábbi e-mail-címen: