F&B Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. október 26. 17:18

Idén májusban nyílt budapesti szállodánk a Keleti pályaudvarral szemben, a belvároshoz közel helyezkedik el, kiváló tömegközlekedési lehetőségekkel. 312 szobával, 5 konferenciateremmel, 220 férőhelyes mélygarázzsal, étteremmel és bárral várja vendégeit.

Főbb feladatok:

  • Felelős a vendéglátás terület megszervezéséért és működtetéséért
  • Étterem, bár étel és italkínálatának kialakítása a brand standard szerint
  • Rendezvények lebonyolítása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Standardok betartása és betartatása
  • Adminisztrációs és gazdasági feladatok ellátása

Elvárások:

  • Hasonló – elsősorban szállodai - munkakörben megszerzett min. 3-5 éves szakmai és vezetői tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Aktív német és/vagy angol nyelvtudás
  • Nyitott személyiség, aki szeret vendégtérben lenni és tevékenykedni
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

Amit kínálunk:

  • Kiváló munkakörnyezet, jó csapat, stabil nemzetközi háttér
  • Versenyképes bérezés
  • Kedvezményes dolgozói árak a szállodalánc szállodáiban
  • Személyzeti étkezés, munkaruha
  • Karácsonyi bónusz
  • Mobiltelefon
  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Egészség megőrzési programok

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

Magyar/angol nyelvű, fényképes, bérigénnyel ellátott önéletrajzokat várunk az alábbi e-mail-címre: