F&B Manager

Forrás: turizmus.com

 2021. december 06. 08:00

Várunk a Novotel Szeged szálloda F&B területének irányítására (reggeliztetés, à la carte, rendezvények)! Legyél Te is a csapatunk tagja!

Főbb feladatok:

  • Az F&B terület munkájának szervezése és irányítása (reggeli, à la carte, rendezvények)
  • A csapat motiválása, a vendégek elégedettségének növelése
  • Az étterem és a bár étel- és italkínálatának kialakítása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Adminisztrációs és leltározási feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Vendégközpontúság
  • Hasonló – elsősorban szállodai - munkakörben megszerzett min. 1-3 éves szakmai és vezetői tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Nyitott, pozitív személyiség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Segítőkész, kedves empatikus személyiség
  • Csapatszellem
  • Kimagasló vezetői, szervező- és elemzőkészség
  • Angol nyelvtudás magabiztos ismerete

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • További idegen nyelv ismerete
  • Micros program ismerete

Amit kínálunk:

  • Színes, változatos, felelősségteljes munka
  • Kihívást jelentő feladatok
  • Stabil munkahely
  • Fejlődési lehetőség

Munkaidő: Napi 8 óra, kötetlen

Munkavégzés helye: Szeged

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar és angol nyelvű önéletrajz