F&B Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. július 13. 17:07

Legyen részese sikereinknek, és kamatoztassa tudását és kreativitását a 2021-ben "Év Szállása" díjas mátrafüredi Avar Hotel**** superior F&B-menedzsereként!

Főbb feladatok:

  • A vendéglátó egységek napi működésének biztosítása, felügyelete
  • Az F&B-területek gazdaságos üzemeltetése
  • Az irányítása alá tartozó kollégák szakmai ellenőrzése, beosztása
  • Magas szintű vendégkiszolgálás megtartása és erősítése
  • A beszállítókkal, megrendelőkkel és a vendégekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat, vendéglátásban, szállodában szerzett vezetői gyakorlat előny
  • Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • Gasztronómiai trendek ismerete
  • Önálló munkavégzés, döntéshozás
  • Vezetői kompetenciák, operatív gondolkodásmód
  • Precizitás, megbízhatóság, lojalitás

Amit kínálunk:

  • Éves állás
  • Versenyképes vezetői fizetés
  • Stabil szakmai, üzemeltetői háttér
  • Fiatalos, családias környezet
  • Cégcsoporton belüli üdülési juttatás

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Mátrafüred

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz