F&B Manager, Kecskemét

Forrás: turizmus.com

 2018. január 19. 12:35

A Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel és Konferenciaközpont F&B MANAGER munkatársat keres.

Elvárások:
• Felsőfokú szakirányú végzettség
• Minimum 5 éves szakmai, 3 éves vezetői tapasztalat
• Angol nyelvtudás
• Kiváló szervező és kommunikációs képesség
• Önálló munkavégzés

Főbb feladatok:

• Tervezési és szervezési feladatok
• A részleg operatív működésének biztosítása

Előnyt jelent:
• Nemzetközi szállodaláncnál szerzett releváns vezetői tapasztalat
• MICROS rendszer ismerete
• Angol mellett német nyelv ismerete

Amit kínálunk:

• Versenyképes juttatási csomag
• Albérlet vagy utazási támogatás
• Éves prémium (a prémiumkiírásban foglaltak szerint)
• Fejlődési- és tanulási lehetőség a nemzetközi Marriott lánc keretein belül
• Exkluzív, négy csillagos szállodai munkakörnyezet

Jelentkezési határidő: 2018.02.11.

Az alábbi e-mail címre a magyar nyelvű fényképes önéletrajz megküldésével várjuk a jelentkezéseket:

(X)