F&B Manager, Szálloda-Étterem

Forrás: turizmus.com

 2019. március 29. 13:19

Food and Beverage Manager állás lehetőség
FELADATOK
  • hozzájárul,az F&B területek gazdaságos működéséhez
  • az alkalmazottak szakmai irányítása, beosztása, felügyelete, ellenőrzése
  • új munkatársak betanítása, munkajogi szabályok betartása
  • az étterem tisztaságának és az általános HACCP előírások betartatása
  • a megrendelőkkel és a vendégekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • az étterem koordinálásával kapcsolatos operatív és adminisztrációs teendők
  • a kollégák értékesítési szemléletének folyamatos fejlesztése
  • kiváló vendég kiszolgálás megtartása, fejlesztése
  • az étteremhez tartozó minden szükséges adminisztráció (áru, rendelés, bevételezés, lemozgatás, leltár) zökkenőmentes lebonyolítása
  • nyitási, zárási feladatok
  • vezetőséggel való folyamatos együttműködés, munkájuk támogatása

ELVÁRÁSOK
  • vezetői gyakorlat ismerete a vendéglátásban
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • lojalitás, motiváltság, kreativitás, önálló munkavégzés
  • gasztronómiai trendek, újdonságok ismerete
  • jó kommunikációs készség, kiváló vezetői kompetencia
  • megbízhatóság, vendég centrikusság

ELŐNYT JELENT
  • munkakörhöz kapcsolódó szakirányú szakmai képzettség
  • angol és/vagy német nyelv társalgási szint ismerete előny, fontos

AMIT KÍNÁLUNK
  • főállású munkaviszony
  • kiváló munkakörnyezet
  • fiatalos, motivált csapat, nyitott, támogató vállalati légkör
  • karrierben előre lépési lehetőség
  • versenyképes javadalmazás
  • szállás, étkezés

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Szálloda -Étterem

LEHETSÉGES MUNKAKEZDÉS

  • Megállapodás szerint

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a benne feltüntetett bérigényét és motivációs levelét az alábbi email címre:

(X)