Felszolgáló

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 03. 17:20

A 145 szobás ibis Styles Budapest Airport szálloda keresi új munkatársát!

Téged keresünk, ha magabiztosan beszéled az angol nyelvet és professzionális szinten, az ibis márka elvárásaival összhangban a felszolgálói feladatokat el tudod látni.

Főbb feladatok:

  • Vendégek kiszolgálása a szálloda éttermében és a bárjában
  • Szobaszerviz
  • Rendezvények lebonyolítása
  • Munkájának minőségével és példamutató magatartásával hozzájárul a vendég elégedettségéhez
  • Folyamatos kapcsolattartás más szállodai részlegekkel (Front Office, Rezerváció)

Elvárások:

  • Fontos, hogy jó kapcsolatteremtő és a problémamegoldó készséged legyen
  • Tudj csapatban dolgozni
  • Szeresd a szálloda világát, de legfőképpen a vendégeket! :)
  • A pozíció eléréshez előnyt jelent, ha dolgoztál már szállodában és beszélsz más idegen nyelvet.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • 100%-ban bejelentett munkaviszony
  • Térítésmentes személyzeti étkezés
  • Útiköltség-térítés (BKV, MÁV, gépkocsi)
  • Alapbéren felüli, teljesítményalapú pénzbeli juttatás (szervizdíj)

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: ibis Styles Budapest Airport

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz