Felszolgáló

Forrás: turizmus.com

 2022. január 28. 17:00

Zsámbéki szállodánkba felszolgáló munkatársat keresünk.

Szállodánk a Zsámbéki-medencében helyezkedik el gyönyörű környezetben. A főváros közelsége és a kiváló infrastruktúra miatt igen kedvelt mind az egyéni mind az üzleti vendégek körében. Wellness-részleggel, saját étteremmel és számos sportolási lehetőséggel rendelkezik a szálloda. Családias hangulat, kellemes munkakörnyezet jellemzi cégünket.

Főbb feladatok:

  • Éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés
  • Eszközök előkészítése, asztalok terítése, díszítése
  • Vendégek fogadása, kiszolgálása
  • Számla kiállítása
  • Italhűtők feltöltése, gépek üzembe helyezése

Elvárások:

  • Középfokú szakképesítés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, önállóság
  • Kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtő készség

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Közeli lakóhely
  • Gyakorlat
  • Idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Biztos, versenyképes jövedelem
  • Kulturált, családias munkakörnyezet
  • Vidám csapat

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 2072 Zsámbék, Nyárfás u. 2.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz