Felszolgáló, báros

Forrás: turizmus.com

 2021. augusztus 26. 08:00

Dolgozz Magyarország egyik legkülönlegesebb spa és wellness szállodájában Bükfürdőn a Caramell Premium Resort****superior-ban FELSZOLGÁLÓ, BÁROS munkakörben!

Szeretnél kiemelkedő fizetést és hosszú távú munkalehetőséget kapni? Gyere és csatlakozz hozzánk!

Várjuk szakmai tapasztalattal rendelkező FELSZOLGÁLÓK, BÁROSOK jelentkezését.

Alapbér nettó 250 000 Ft/hó + utazási költségtérítés! Ha figyelmességeddel és szeretetteljes, kitartó munkáddal szeretnél kiemelkedő fizetést keresni, legyél csapatunk tagja! Munkádért cserébe akár havi nettó 350 000 Ft-ot is megkereshetsz forgalommal arányos jutalékkal, borravalóval, bónuszokkal együtt!

Főbb feladatok:

  • Felszolgálásoddal felejthetetlen, nagyszerű élményt adni a szállóvendégeinknek
  • Vendégek udvarias és szakszerű kiszolgálása
  • Fizettetés, számlázás, kasszakezelés

Elvárások:

  • Vendéglátós végzettség
  • Jó kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • Végezd profin a munkád, és közben érezd jól magad!

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Idegennyelv-ismeret (angol/német)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, kiemelkedő fizetés
  • Pozitív munkahelyi légkör, fiatal, profi, szakmai csapat
  • Bejelentett hosszú távú munkalehetőség
  • Fantasztikus, barátságos munkatársak
  • Szakmai tréningek (hogy többek között minél több borravalót kereshess!)
  • Utazási költségtérítés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség partnerszállodáinkban és egyéb szállodai szolgáltatás kedvezmények
  • Egyszeri ingyenes étkezés a munkahelyen
  • Előrelépési lehetőség
  • 1 év munkaviszony után 13. havi munkabér

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Caramell Premium Resort****superior, Bükfürdő

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz