FELSZOLGÁLÓ, BÁRTENDER – Alice Hotel

Forrás: turizmus.com

 2021. december 22. 08:00

A magyar tulajdonú szállodacsoporthoz tartozó, 4*-os Alice Hotel összetartó és családias csapatába FELSZOLGÁLÓ és BÁRTENDER munkatársakat keresünk azonnali kezdéssel.

Főbb feladatok:

  • A feladatokat a személyes interjún ismertetjük

Elvárások:

  • Magabiztos és választékos kommunikáció magyarul és angolul
  • Vendégek és a vendéglátás szeretete
  • Megbízható, emberközpontú és csapatban dolgozni szerető személyiség
  • Szálloda F&B egységeiben vagy étteremben/bárban szerzett tapasztalat
  • Szakmai munkához való rugalmas és pro-aktív hozzáállás
  • Képesség az önálló és szervezett munkavégzésre

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Érdeklődés az aktuális gasztronómiai trendek iránt
  • Pályakezdőként is várunk, ebben az esetben mindent megtanítunk

Amit kínálunk:

  • Stabil juttatási csomag
    • versenyképes és teljesen bejelentett fizetés
    • személyzeti étkezés és munkaruha
    • kedvezmények belföldi és külföldi testvérszállodáinkban
  • Hosszú távú munkalehetőség egy modernül klasszikus ékszerdobozban
  • Jó hangulatú, családias légkör, fejlődési és tanulási lehetőséggel

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: Budapest, VI. kerület

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Magyar nyelvű, fényképes, szakmai önéletrajz