Felszolgáló, Hilton Garden Inn Budapest City Centre

Forrás: turizmus.com

 2019. július 18. 17:00

Budapesti, VI. kerületi szálloda felszolgáló munkatársat keres, azonnali munkakezdéssel.
Napi feladatok:
  • Vendégek magas szintű kiszolgálása
  • Éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés
  • Eszközök előkészítése
  • Asztalok terítése
  • Áruátvétel, göngyöleg-előkészítés

Elvárások:

  • Pontos, megbízható megjelenés, környezetre igényes munkavégzés
  • Angol nyelv szóban és írásban
  • Magas munkabírás, terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Legalább egy leigazolható referencia
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előnyt jelenthet, de nem feltétel

Amit kínálunk:

  • Munkabér
  • Munkaidő: hétfőtől vasárnapig heti 5 nap, folyamatos munkarendben
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Barátságos környezet
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Napi étkezés
  • Utazási költségtérítés Budapest közigazgatási határáig
  • Cafeteria

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehetséges alábbi e-mail címen: