Felszolgáló - KOZMO Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2021. október 24. 15:42

Ha szeretnél egy olyan új, 5*-os szálloda csapatában dolgozni, amely a Leading Hotels of the World tagja egyedüliként Magyarországon, gyorsan tanulsz, szereted a felelősséget, tudsz önállóan dolgozni, de csapatban is megállod a helyed, akkor várunk, hogy csatlakozz a KOZMO Hotel Budapest dinamikus csapatához, és küldd el önéletrajzodat nekünk még ma!

Főbb feladatok:

  • Ételek és italok színvonalas felszolgálása a szálloda éttermében a szállodalánc előírásainak megfelelően
  • Vendégelégedettségre való törekvés
  • Munkaterület és eszközök rendben tartása

Elvárások:

  • Vendégközpontúság, udvariasság, figyelmesség, határozott fellépés
  • Stressz- és konfliktuskezelési, valamint problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, jó kommunikációs képesség
  • Magas szintű kommunikáció szóban és írásban mind magyar, mind angol nyelven
  • 4-5*-os szállodában szerzett munkatapasztalat
  • Vendégorientált gondolkodás
  • Nyitott, barátságos személyiség

Amit kínálunk:

  • Bejelentett, teljes munkaidős állás
  • Fizetett szabadság és betegszabadság
  • Munkaruha és annak ingyenes tisztítása
  • Napi ingyenes meleg étkezés
  • Kedvezményes szálláslehetőségek a világ bármelyik Leading Hotels of the World szállodájában
  • Szállodánkon belüli és külföldi szállodákban karrierlehetőség