Felszolgáló pozíció, Sátoraljaújhely

Forrás: turizmus.com

 2022. november 02. 09:45

Főbb feladatok:

  • A napi nyitási-zárási feladatok elvégzése
  • A munkaterület, a vendégtér előkészítése nyitásra
  • Vendégek fogadása, leültetése előírás szerint
  • Választék ismertetése, ételek és italok ajánlása
  • Rendelés felvétele, felszolgálás
  • A felszolgálandó étel és ital minőségének ellenőrzése

Elvárások:

  • Elhivatottság
  • Vendégcentrikusság
  • Jó kommunikációs képesség
  • Udvariasság
  • Igényes megjelenés
  • Nagy teherbírás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Felszolgáló munkakörben szerzett tapasztalat (szállodai vagy nagyobb forgalmú éttermi)
  • Étel-bor párosítások terén szerzett tapasztalat
  • Hostware rendszer ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

  • Színes, változatos munka és fejlődési lehetőség
  • Motivált, tapasztalt kollégák, vidám, dinamikus csapat
  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Munkaidő: 12 óra

Munkavégzés helye: Sátoraljaújhely

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Önéletrajz