Felszolgáló, Szobaasszony

Forrás: turizmus.com

 2023. június 05. 08:00

Az Accent Hotels által üzemeltetett Club Hotel am Kreischberg munkatársakat keres a nyári szezonra.

Főbb feladatok:

Felszolgáló

  • Félpanziós étkezéseknél a vendégek színvonalas kiszolgálása, ételek és italok ajánlása
  • Italok kiszolgálása a szállodai bárban

Szobaasszony

  • Szobák és közösségi terek tisztán tartása
  • Szobai bekészítések elhelyezése

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség, rugalmasság, vendégközpontúság, csapatorientált hozzáállás, precizitás
  • Szakmai tapasztalat
  • Felszolgáló munkakörben német nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Egyéb nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Bejelentett munkaviszony, versenyképes ausztriai fizetés (időarányos 13., 14. havi juttatás)
  • Júniustól augusztus végéig 5 napos munkahét, munkaidő 40-48 óra/hét
  • Lehetőség a későbbi téli szezoni munkavállalásra
  • Személyzeti szállás, napi egyszeri meleg étkezés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség az Accent Hotelshez tartozó szállodákban
  • Szakmai fejlődési lehetőség, energikus, segítőkész csapatban

Munkaidő: heti 40 óra

Munkavégzés helye: St. Georgen am Kreischberg, Ausztria

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Szakmai önéletrajz