Finance Assistant

Forrás: turizmus.com

 2022. július 20. 10:00

Főbb feladatok:

  • Pénzügyi és általános adminisztratív feladatok elvégzése Budapest legnagyobb, hibrid üzemeltetésű (hotel és student house) szálláshelyén, a Dean’s College Hotelben
  • Szerződések, okiratok előkészítése, nyilvántartása
  • Pénzügyi kimutatások vezetése
  • Kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal írásban és telefonon
  • Kintlévőségkezelés

Elvárások:

  • Minimum 2 éves, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Számítástechnikai ismereteket (MS Office magabiztos ismerete), Micros Opera rendszer ismeret
  • Szállodaiparban szerzett pénzügyi asszisztensi tapasztalat
  • Számlázási és pénzkezelési gyakorlat korábbi munkahelyről

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdést
  • Szakmai fejlődést és egy egyedülálló, izgalmas termék kihívásait
  • Hosszú távú munkalehetőséget határozatlan idejű szerződéssel
  • Belvárosi, prémium kategóriás munkakörnyezetet és munkaeszközöket
  • Fiatalos, motivált kollégákat
  • Versenyképes juttatási csomagot

Munkaidő: Teljes

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz