Finance Manager

Forrás: turizmus.com

 2022. július 18. 14:30

Főbb feladatok:

  • A Dean’s College Hotel pénzügyi tevékenységének vezetése
  • Üzleti tervezés és előrejelzések készítése
  • Cash flow elemzés
  • A szálloda működéséhez kapcsolódó pénzügyi műveletek koordinálása és a szálloda pénzügyi munkájában résztvevő kollégák munkájának irányítása
  • Rendszeres és ad hoc kimutatások készítése és prezentálása
  • Vezetői információs rendszer folyamatos frissítése
  • Együttműködés a könyvvizsgálatok, adóellenőrzések, egyéb vizsgálatok szereplőivel
  • Pénzügyi és adónyilvántartások vezetése

Elvárások:

  • Minimum 3-4 év pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú (pénzügyi vagy számviteli) szakirányú végzettség
  • Megbízható, önálló, precíz munkavégzési és jó problémamegoldó készség
  • Partnerkommunikációban szerzett gyakorlat
  • Számítástechnikai ismereteket (MS Office magabiztos ismerete), Micros Opera rendszer ismerete előnyt jelent
  • Szállodai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdést
  • Szakmai fejlődést
  • Fiatalos, motivált kollégákat
  • Versenyképes juttatási csomagot

Munkaidő: Teljes

Munkavégzés helye: Budapest

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz