Finance Manager - Up Hotel Budapest

Forrás: turizmus.com

 2023. január 20. 16:00

A 6. kerületi, 156 szobás, 4 csillagos szálloda keresi leendő kollégáját Finance Manager pozícióba.

Főbb feladatok:

  • Pénzügyi és számviteli terület vezetése a jogszabályok alapján
  • Működteti a belső pénzügyi rendszert
  • Vevő- és szállítói számlák teljes körű kezelése
  • Banki tranzakciók és pénzügyi mozgások monitorozása
  • Aktív részvétel a havi és éves zárásokban
  • Kezeli a cash flow-val kapcsolatos kimutatásokat
  • Előrejelzéseket, pénzügyi kimutatásokat készít és a költségvetés elkészítésében szerepet vállal

Elvárások:

  • Pénzügyi vezetőként szerzett tapasztalat (min. 2 év)
  • Magyar számviteli és adójogszabályok naprakész ismerete
  • Szakirányú pénzügyi főiskolai/egyetemi végzettség
  • Szállodában szerzett pénzügyi területen szerzett tapasztalat

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Munkaügyi ismeretek
  • Mérlegképes könyvelői végzettség vagy könyvelésben szerzett tapasztalat
  • Kontrolling területen szerzett tapasztalat

Munkaidő: heti 40 óra

Munkavégzés helye: 1067 Budapest, Csengery utca 31.

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Jelentkezés fényképes szakmai önéletraj csatolásával lehetséges