Fitnesz edző, Danubius Hotel Helia

Forrás: turizmus.com

 2016. március 08. 11:48

A Danubius Hotel Helia FITNESz EDZŐ pozícióra munkatársat keres.

Feladatok:

  • A fitnesz vezető iránymutatásai, valamint a szakmai standardok szerint egyéni és csoportos edzésterveket, edzési programokat készít, és felügyeli azok megvalósulását.
  • Aquafitnesz órákat szervez és tart.
  • Gondoskodik munkaterületének előkészítéséről és tisztán tartásáról a sportszolgáltatások biztosításához kapcsolódó standard és protokoll szerint.
  • Ismeri és gyakorolja az elsősegély-nyújtási alapelveket.
  • Felügyeli a gépek, berendezések, eszközök rendeltetésszerű használatát, gondoskodik rendszeres ellenőrzésükről és standardszerű karbantartásáról.
  • Rugalmasan és segítőkészen végzi munkáját a sikeres üzemeltetés érdekében.

Elvárások:

  • szakirányú végzettség
  • ambiciózus hozzáállás, magas fokú motiváltság, nyitottság
  • magabiztos, határozott fellépés
  • rugalmasság, pontosság, fegyelem
  • jó kommunikációs és tárgyalási készség
  • angol nyelvismeret

Az érdeklődők magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel
az alábbi címen jelentkezhetnek:
Bélteki Zsófia – személyügyi munkatárs

(x)