Flow Hotel & Conference**** szállodai recepcióst keres

Forrás: turizmus.com

 2024. február 16. 16:30

Az Inárcson található 4 csillagos üzleti és konferencia hotel azonnali belépéssel keres szállodai recepcióst.

Főbb feladatok:

  • Vendégek fogadása, számlakészítés.
  • Bejövő telefonhívások kezelése, foglalások visszaigazolása.
  • Napi nyitási és zárási feladatok, kasszakezelés.
  • Szoros együttműködés a szálloda többi részlegével (HK, étterem, értékesítés)

Elvárások:

  • Angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs és probléma megoldó képesség
  • Ápolt megjelenés
  • Precíz munkavégzés
  • Erős felhasználószintű számítástechnikai tudás

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Szállodában eltöltött minimum 1 év
  • Hostware rendszer ismerete
  • Nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Gyönyörű, új munkakörnyezet
  • Személyzeti étkezés
  • Versenyképes fizetés

Munkaidő: napi 12 óra, havi 15 nap (2 műszakos)

Munkavégzés helye: Inárcs

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz