Főkönyvelő

Forrás: turizmus.com

 2024. február 19. 07:00

Főbb feladatok:

  • A hatályos jogszabályoknak megfelelő adminisztrációs működés biztosítása
  • Teljes körű analitikus és szintetikus könyvelési feladatok ellátása, Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése, bérszámfejtési feladatok felügyelete
  • Havi zárások összeállítása, adóbevallások elkészítése és benyújtása, KSH adatszolgáltatás
  • 4 fős ügyviteli osztály szakmai irányítása, felügyelete
  • Aktív részvétel a szálloda leltározási folyamataiban, azok rögzítésében, kiértékelésében
  • Éves és havi zárási feladatok elvégzése, az Éves beszámoló elkészítése, adatszolgáltatás a cégcsoport konszolidált beszámolójához
  • Évközi, év végi könyvvizsgálatokon való aktív közreműködés
  • A társaság számviteli folyamatainak alakítása, annak betartatása
  • Éves üzleti terv előkészítése, a jóváhagyott terv nyomon követése
  • Vezetői, tulajdonosi információs igények kiszolgálása
  • Havi és negyedéves banki adatszolgáltatások elkészítése és benyújtása
  • Külső szervezetekkel, hatóságokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • Legalább 3-5 év gazdasági vezetői vagy főkönyvelői munkakörben szerzett tapasztalat
  • A szükséges jogszabályok naprakész ismerete, önálló alkalmazása a munkavégzés során
  • Microsoft Office (Excel, Word) programok magabiztos ismerete
  • Nagy fokú precizitás és szervezőkészség
  • Hostware program ismerete előnyt jelent

A pozíció elnyeréséhez előny:

  • Kiemelkedő bérezés, valamint étkezési és utazási hozzájárulás
  • Kedvezményes üdülési lehetőségek cégcsoporton belül
  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Megújult környezet

Munkaidő: 40 óra

Munkavégzés helye: Visegrád

A jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Fényképes önéletrajz