Főkönyvelő, Bükfürdő

Forrás: turizmus.com

 2019. január 17. 17:05

Bükfürdői négycsillagos szálloda főkönyvelőt keres az alábbiak szerint

Feladatok:
• Irányítja a pénzügyi-számviteli részleg napi tevékenységét és biztosítja a számviteli nyilvántartások jogszabályi megfelelőségét
• Teljes körű könyvelési munka elvégzése a munkáltató által meghatározott cégek vonatkozásában
• Bérszámfejtés, munkaügyi nyilvántartások vezetése, dolgozók be- és kiléptetése, TB ügyintézése
• Havi bevallások és éves beszámolók elkészítése
• Leltárak dokumentálása
• Tárgyi eszközök nyilvántartása, kezelése
• Statisztikai adatszolgáltatások
• Könyvvizsgálathoz szükséges anyagok előkészítése, adatszolgáltatás
• Biztosítja a belső jelentések elkészítését és pontosságát
• Felügyeli és ellenőrzi a napi pénzügyi tranzakciókat, amelyek magukban foglalják a készpénzfelvételt, banki tranzakciókat, a vevői és a szállítói számlák ellenőrzését, szállítók kifizetését, a készpénzelszámolást, a költség-visszatérítést, az ügyfél visszaterheléseket és az ügyfelek felé történő kiszámlázást
• Kapcsolatot tart a bankokkal, könyvvizsgálóval
• Ügyvezetés napi szintű tájékoztatása

A foglalkoztatás jellege: állandó

Foglalkoztatás helye: Bükfürdő

Elvárások
Végzettség: Minimum regisztrált mérlegképes könyvelő
Szakmai tapasztalat: Szolgáltató cégnél megszerzett legalább 5 éves főkönyvelői gyakorlat
Előny:
• Hostware rendszer ismerete
• Novitax rendszer ismerete
• Szállodai tapasztalat

Ajánlat:
• Piacképes alapbér
• Bónusz

Kapcsolattartó: Kun Beáta

(X)