Food & Beverage és konyhai adminisztratív asszisztens (határozott idejű pozíció)

Forrás: turizmus.com

 2021. május 06. 08:00

Csatlakozz Budapest egyik legszínvonalasabb szállodájához! Legyél részese egy kiváló nemzetközi csapatnak és a világ legnagyobb hotelláncának.

Főbb feladatok:

  • F&B és Konyhai részlegeken dolgozó munkavállalók koordinálása
  • Bérszámfejtés támogatása (beosztások kezelése)
  • Külsős munkaerő felmérése és beosztása
  • Beszerzési feladatok
  • Alkalomszerű F&B marketingfeladatok (plakát készítése, menüfordítások)
  • Statisztikák készítése a különböző F&B-részlegekről
  • Havi leltár koordinálása
  • HACCP-dokumentáció támogatása
  • Házhoz szállító vállalatokkal való kapcsolattartás

Elvárások:

  • Önállóság
  • Problémamegoldás
  • Precizitás
  • Legalább 1-2 éves tapasztalat hasonló pozícióban
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • 8 órás bejelentett munka
  • BKK-bérlet
  • Cégen belüli dolgozói kedvezmények
  • Szervizdíjban való részesedés
  • Fizetett szabadság és betegszabadság
  • Munkaruha és tisztíttatása
  • Műszak alatti étkezés biztosítása
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Cégen belüli nemzetközi transzferálási lehetőség

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: The Ritz-Carlton, Budapest